درباره ما

کتابفروشی ایرانشهر تبریز از سال 1380 با هدف تامین منابع دانشگاهی دانشجویان، دانش‌آموزان و کلیه علاقه‌مندان کتاب فعالیت خود را با ارائه انواع کتب در زمینه‌های مختلف اعم از عمومی، دانشگاهی، کنکوری، پیام نور و … با کمترین قیمت و با بالاترین تخفیف آغاز نموده است.

ارتباط مستقیم با دانشجویان این امکان را ایجاد کرد تا با نیازهای روز دانشجویان از نزدیک آگاه شده و در جهت رفع این نیازها گام هایی را بردارد؛ همانطور که می دانیم در سال‌های اخیر با افزایش قیمت کتاب و تورم شدید و پایین آمدن قدرت خرید و سطح رفاه مردم، عموم دانشجویان و علاقه مندان کتاب، به سمت خرید کتابهای دست‌دوم روی آوردند از این رو کتابفروشی ایرانشهر نیز همیشه خرید و فروش کتابهای دست دوم را در کنار کتابهای نو در دستور کار خود قرار داده تا بدینوسیله کمک حال دانشجویان و علاقه‌مندان کتابی که وسع مالی بالایی ندارند، باشد .

برای ما جلب رضایت مشتری هدف اصلی و نهایی بوده و همواره سعی در بهبود این‌ امر مهم خواهیم داشت. همواره پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان بوده و با روی باز استقبال خواهیم کرد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما از طریق منوی «تماس با ما» در میان بگذارید.

مدیر کتابفروشی ایرانشهر تبریز
دکتر ناصر عسکری